
Килимова доріжка VOXX Silver X490A Beige Shirink 0.80 м темно бежевий
550 ₴/пог.м
- Готово до відправки
- Код: 00-00026337
Універсальна доріжка Silver виготовляється виробником килимових виробів на сучасному обладнанні, з якісних матеріалів, що дозволяє отримати матеріал відмінної якості за доступною ціною.
Поверхня доріжки мікрофібра, основа джутова, що підвищує зносостійкість, а також робить її практичною та легкою у догляді. Даний килимовий виріб має приємну фактуру і мякенький ворс.
Таке килимове покриття чудово доповнить сучасний інтер'єр. Поліпропіленові нитки доріжки забезпечують її міцність, стійкість до стирання, вицвітання, біологічного забруднення та розкладання. Саме тому таку доріжку можна сміливо стелити не лише у спальні, на кухні чи вітальні, але й у коридорах, на закритих балконах, закритих терасах, а також заміських будинках, дачах, готелях.
Підійде для приміщень з високою прохідністю, ворс не витоптується, не висипається і легко обслуговується, доріжка гладенька, мяка і приємна на дотик.
Дизайн виробу відзначається лаконічністю та легко поєднується з різними стилями інтер’єру, гармонійно доповнюючи простір. Спокійні однотонні кольори підкреслюють чистоту та акуратність оформлення кімнати. Тика доріжка органічно виглядає, як у сучасних, так і в більш класичних інтер’єрах.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Малюнок доріжки може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Термін виготовлення килима з даної доріжки з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Переваги:
- Стійка до зношування;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Чи не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Чи не відбілювати.
Сучасна та стильна доріжка допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VoXX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 1 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Універсальне, Для кухні, Для спальні, Для коридору, Для дитячої кімнати |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 6 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Тип найменування | килимова доріжка |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Колекція | Silver |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Основа | ткана |
| Основний колір | Бежевий |
| Щільність | 1240 гр/м2 |
| Розміри | 0.8 м |
| Зображення | X490A Beige Shirink |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: 550 ₴/пог.м










