
Килимова доріжка брудозахисна з ворсом на гумовій основі Real Vectra 900 0.80 м чорний
500 ₴/пог.м
- Готово до відправки
- Код: 00-00025981
Брудозахисна резинова доріжка Vectra виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін використання та збереження її зовнішнього вигляду. Таке покриття ідеально підходить для використання на вулиці перед вхідними дверима, в тамбурі, коридорі, балконах, терасах, на сходах ганку, а також у вестибюлях магазинів, готелів, ресторанів, спортзалах та школах. Даний матеріал створює дуже ефективний захист від проникнення вуличного бруду, піску та снігу в приміщення. Крім цього покриття не дозволить послизнутися на вологій чи слизькій поверхні.
Якісна резинова доріжка виготовлена зі зносостійкого ковроліну, який має прогумовану основу і жорсткий ворс. Основа даного брудозахисного покриття максимально прогумована й вкрита щільним ворсом, який надійно впаяний в гумову основу. Даний килим має високі протиковзкі властивості, утримує проникнення вологи, тому відмінно послужить захистом для підлоги від мокрого і брудного взуття. Прогумована доріжка призначена для приміщень з високою інтенсивністю руху.
Завдяки затриманню вологи та бруду при вході відріз гумової доріжки запобігає поширенню забруднень усередині приміщення - такий килимок дуже довговічний і простий у догляді. Достатньо звичайного чищення, або підмітання, щоб універсальний матеріал зберігав чистоту та свої якості протягом усього експлуатаційного періоду. Основа зберігає свої протиковзкі властивості ввесь період експлуатації. Виріб не утворює заломи та не згортається, має гарне зчеплення з поверхнею, не ковзає і має універсальне застосування.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Термін виготовлення відрізу потрібного розміру з даної доріжки з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора, чи телефону.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Переваги:
- Стійкий до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасна брудозахисна доріжка допоможе Вам:
- Зберегти чистоту приміщення;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REAL |
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вулиці, Для коридору, Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Основа килима | Гума |
| Ширина килима | 80 см |
| Товщина килима | 7 мм |
| Вага килима | 1.4 кг |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Форма | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зображення | 900 |
| Колекція | Vectra |
| Розміри | 0.8 м |
| Основний колір | Чорний |
| Основа | гума |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Щільність | 1600 гр/м2 |
| Матеріал | Поліпропілен, Гума |
| Тип найменування | килимова доріжка брудозахисна з ворсом на гумовій основі |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: 500 ₴/пог.м










