
Килимова доріжка на силіконовій основі протиковзка Plato Soft 6347 Grey Brown 0.80 м бежевий
430 ₴/пог.м
- Готово до відправки
- Код: 00-00025742
Універсальна доріжка з низьким ворсом на силіконовій основі виготовляється турецьким виробником із застосуванням обробки країв оверлоком.
Доріжка з коротким ворсом стане чудовим вибором для спальні, вітальні, дитячої кімнати, кухні, балконів, коридорів, ванних та інших кімнат вашого будинку, чи квартири. Доріжка на силіконовій основі радує лаконічним зовнішнім виглядом та відмінними експлуатаційними якостями: легко чистяться, не ковзає на слизьких поверхнях, має підвищений термін експлуатації.
Силіконова основа доріжки рівномірно покриває всю основу даного покриття, має високі протиковзкі властивості.
Кожен килимок (відріз доріжки) проходить перевірку на дефекти в момент його виготовлення, а також перед самою відправкою клієнту.
Поліпропіленові нитки виробу забезпечують його міцність, стійкість до стирання, вицвітання. Саме тому таку доріжку можна сміливо застелити у всіх кімнатах ваших квартир, заміських будинків, дачах і готелях.
Дизайн виробу порадує лаконічністю, чудово впишеться у сучасні приміщення різних стилів. А універсальність покриття на силіконовій основі допоможе ідеально розмістити його у вашому будинку.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Малюнок доріжки може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен; силіконова основа.
Переваги:
- Добре тримається на слизькій поверхні;
- Чудово зберігає форму, не зминається;
- Дуже легко чиститься;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, тому перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати;
- Не сушити в сушильній машині.
Універсальна доріжка допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plato |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 0.8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Гума, Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Універсальне, Для передпокою, Для коридору, Для дитячої кімнати, Для спальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 7 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип найменування | килимова доріжка на силіконовій основі протиковзка |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Колекція | Soft |
| Основа | інша, гума |
| Основний колір | Бежевий |
| Щільність | 900 гр/м2 |
| Розміри | 0.8 м |
| Зображення | 6347 Grey Brown |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: 430 ₴/пог.м










