
Килимова доріжка безворсова на гумовій основі Dakaria Style 003/Beige 0.67 м бежевий
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00025045
Універсальна безворсова доріжка на гумовій основі — це поєднання практичності, зручності та охайного вигляду. Виготовляється українським виробником, на сучасному обладнанні, що гарантує її якість і довговічність.
Доріжка без ворсу з гумовою основою стане чудовим вибором для кухні, балконів, коридору, прохідних зон, ванної кімнати та інших приміщень вашого будинку. Вона поєднує лаконічний зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні властивості: легко прибирається, не ковзає на слизьких поверхнях і розрахована на тривалий термін використання.
Гумова (латексна) основа рівномірно покриває всю нижню частину виробу та забезпечує високі протиковзкі властивості, завдяки чому килимок (відріз доріжки) надійно фіксується на підлозі.
Кожен виріб проходить перевірку на наявність дефектів під час виробництва та перед відправкою клієнту.
Поліпропіленові нитки забезпечують міцність, стійкість до стирання та вицвітання, завдяки цьому доріжка довго зберігає охайний вигляд. Її можна сміливо використовувати у квартирах, приватних будинках, на дачах або в готелях.
Дизайн виробу відзначається лаконічністю та легко поєднується з різними стилями інтер’єру, гармонійно доповнюючи простір. Спокійні однотонні кольори підкреслюють чистоту та акуратність оформлення кімнати. Така доріжка органічно виглядає, як у сучасних, так і в більш класичних інтер’єрах.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Термін виготовлення килима з даної доріжки з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен
Основа: суцільна гумова (латексна)
Переваги:
- Стійка до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасна та стильна доріжка допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 1 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 1 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для коридору, Для дитячої кімнати, Універсальне, Для передпокою, Для спальні, Для кабінету, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 4 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 67 см |
| Щільність ворсу | 180000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Тип найменування | килимова доріжка безворсова на гумовій основі |
| Висота ворсу, см | безворсовий |
| Колекція | Style |
| Основа | гума |
| Основний колір | Бежевий |
| Щільність | 180 тис вузлів м2 |
| Розміри | 0.67 м |
| Зображення | 003/Beige |
| Форма | прямокутна |
| Ширина, см | 67 |
- Ціна: 750 ₴










