
Килим безворсовий на гумовій основі Dakaria Flex Run 19682/811 2.00x2.00 м сірий
3 690 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022287
Універсальний безворсовий килимок на гумовій основі виготовляється українським виробником із застосуванням машинної обробки країв оверлоком.
Килимок без ворсу стане чудовим вибором для кухні, балконів, коридорів, проходів, ванних та інших кімнат вашого будинку. Безворсові килими на гумовій основі радують лаконічним зовнішнім виглядом та відмінними експлуатаційними якостями: легко чистяться, не ковзають на слизьких поверхнях, мають підвищений термін експлуатації.
Гумова (латексна) основа рівномірно покриває всю основу даного покриття, має високі протиковзкі властивості.
Кожен килимок проходить перевірку на дефекти в момент його виготовлення, а також перед самою відправкою клієнту.
Поліпропіленові нитки виробу забезпечують його міцність, стійкість до стирання, вицвітання, а також забезпечують покриттю відмінні візуальні властивості – килим виглядає доглянуто тривалий час. Саме тому такий килим можна сміливо застелити у всіх кімнатах ваших квартир, заміських будинків, дачах і готелях.
Дизайн виробу порадує лаконічністю, чудово впишеться у сучасні приміщення різних стилів. А універсальність килимка на гумовій основі допоможе ідеально розмістити його у вашому будинку.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен; гумова основа.
Переваги:
- Добре тримається на слизькій поверхні;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко чиститься;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, тому перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати;
- Не сушити в сушильній машині.
Універсальний безворсовий килимок допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Квадратний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Висота ворсу | 1 мм |
| Щільність ворсу | 176400 точок/кв.м |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 3 мм |
| Вага килима | 6 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зображення | 19682/811 |
| Колекція | Flex Run |
| Розміри | 2 х 2 м |
| Основний колір | Сірий |
| Глибина в пакованні (см) | 235 |
| Вага в пакованні, кг | 7 |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Форма | квадратна |
| Основа | гума |
| Висота ворсу, см | безворсовий |
| Вага (кг) | 6 |
| Щільність | 180 тис вузлів м2 |
| Тип найменування | килим безворсовий на гумовій основі |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
- Ціна: 3 690 ₴










