
Килим безворсовий на гумовій основі Dakaria Flex Run 19689/m91 2.00x5.60 м світло коричневий
10 330 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024722
Універсальний безворсовий килимок на гумовій основі виготовляється українським виробником із застосуванням машинної обробки країв оверлоком.
Килимок без ворсу стане чудовим вибором для кухні, балконів, коридорів, проходів, ванних та інших кімнат вашого будинку. Безворсові килими на гумовій основі радують лаконічним зовнішнім виглядом та відмінними експлуатаційними якостями: легко чистяться, не ковзають на слизьких поверхнях, мають підвищений термін експлуатації.
Гумова (латексна) основа рівномірно покриває всю основу даного покриття, має високі протиковзкі властивості.
Кожен килимок проходить перевірку на дефекти в момент його виготовлення, а також перед самою відправкою клієнту.
Поліпропіленові нитки виробу забезпечують його міцність, стійкість до стирання, вицвітання, а також забезпечують покриттю відмінні візуальні властивості – килим виглядає доглянуто тривалий час. Саме тому такий килим можна сміливо застелити у всіх кімнатах ваших квартир, заміських будинків, дачах і готелях.
Дизайн виробу порадує лаконічністю, чудово впишеться у сучасні приміщення різних стилів. А універсальність килимка на гумовій основі допоможе ідеально розмістити його у вашому будинку.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен; гумова основа.
Переваги:
- Добре тримається на слизькій поверхні;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко чиститься;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, тому перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати;
- Не сушити в сушильній машині.
Універсальний безворсовий килимок допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 16.8 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 1 мм |
| Довжина килима | 560 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кабінету, Для кухні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору, Для спальні, Для дитячої кімнати |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 3 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 176400 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.8 |
| Вага в пакованні, кг | 17.8 |
| Тип найменування | килим безворсовий на гумовій основі |
| Висота в пакованні (см) | 24 |
| Висота ворсу, см | безворсовий |
| Глибина в пакованні (см) | 205 |
| Довжина, см | 560 |
| Колекція | Flex Run |
| Основа | гума |
| Основний колір | Коричневий |
| Щільність | 180 тис вузлів м2 |
| Розміри | 2 х 5.6 м |
| Зображення | 19689/M91 |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Ширина, см | 200 |
- Ціна: 10 330 ₴










