
Килим безворсовий на гумовій основі Dakaria ATHENS RUN 22093370220-p11 2.00x1.60 м сірий блакитний
1 780 ₴
- В наявності
- Код: 00-00021640
Універсальний безворсовий килим на гумовій основі Athens виготовляється виробником килимових виробів із застосуванням обробки країв оверлоком.
Килим без ворсу з антиковзкою основою стане чудовим вибором для кухні, балконів, коридорів, ванних та інших кімнат вашого будинку, чи квартири. Килим на гумовій основі радує лаконічним зовнішнім виглядом та відмінними експлуатаційними якостями: легко чистяться, не ковзає на слизьких поверхнях, має підвищений термін експлуатації.
Гумова (латексна) основа килима рівномірно покриває всю основу даного покриття, має високі протиковзкі властивості, дуже добре тримається на плитці та ламінаті.
Кожен килимок проходить перевірку на дефекти в момент його виготовлення, а також перед самою відправкою покупцю.
Поліпропіленові нитки виробу забезпечують його міцність, стійкість до стирання, вицвітання, а також забезпечують покриттю відмінні візуальні властивості – килим виглядає доглянуто тривалий час. Саме тому такий килим можна сміливо застелити у всіх кімнатах ваших квартир, заміських будинків, дачах і готелях.
Дизайн виробу порадує лаконічністю, чудово впишеться у сучасні приміщення різних стилів. А універсальність покриття на гумовій основі допоможе ідеально розмістити його у вашому будинку.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен; гумова (латексна) основа.
Переваги:
- Добре тримається на слизькій поверхні;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко чиститься;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, тому перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати;
- Не сушити в сушильній машині.
Універсальний килим допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 4.2 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Довжина килима | 160 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для дитячої кімнати, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для коридору, Для спальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.2 |
| Вага в пакованні, кг | 5.2 |
| Тип найменування | килим безворсовий на гумовій основі |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Висота ворсу, см | 0.3 |
| Глибина в пакованні (см) | 205 |
| Довжина, см | 160 |
| Колекція | ATHENS RUN |
| Основа | гума |
| Основний колір | сірий, блакитний |
| Щільність | 1300 гр/м2 |
| Розміри | 2 х 1.6 м |
| Зображення | 22093370220-P11 |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Ширина, см | 200 |
- Ціна: 1 780 ₴










