
Килим Dakaria Mira Run 24169/621 1.00x1.60 м сірий бежевий
1 340 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022648
Якісний тканний килим виготовляється виробником килимових виробів, із застосуванням машинної обробки країв оверлоком.
Килим виготовлений українською компанією на сучасному обладнанні, що дозволяє отримати матеріал відмінної якості за доступною ціною.
Килимок виготовлений з поліпропіленової нитки на джутовій основі, що дуже підвищує зносостійкість, а також робить його практичним і легким у догляді. Таке килимове покриття чудово доповнить сучасний інтер'єр, так як має приємну фактуру і густий ворс. Ці килими підійдуть для вашої вітальні, спальні, кімнати відпочинку, дитячої кімнати, коридору, закритих балконів. Також відмінно виглядатимуть в будь-якій кімнаті Вашого будинку, квартири, дачі. Підійде для приміщень з високою прохідністю, ворс не витоптується, не висипається і легко обслуговується, килим гладенький і приємний на дотик.
Стильні кольори та абстрактні візерунки роблять таке килимове покриття універсальним у застосуванні. Серед плюсів також можна відзначити лаконічний оригінальний дизайн, довговічність використання.
* Зверніть увагу, даний килим з унікальним дизайном: з однієї сторони має більш темніші та контрасніші кольори, а з іншої сторони виглядає більш світлішою.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу доріжки.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Переваги:
- Стійкий до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасний та стильний килим допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 2.4 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 160 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Поліпропілен, Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для кухні, Універсальне, Для дитячої кімнати, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 7 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 100 см |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Вага в пакованні, кг | 3.4 |
| Тип найменування | килим |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Висота ворсу, см | 0.65 |
| Глибина в пакованні (см) | 105 |
| Довжина, см | 160 |
| Колекція | Mira Run |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основа | ткана |
| Основний колір | сірий, бежевий |
| Щільність | 170 тис вузлів м кв |
| Розміри | 1 х 1.6 м |
| Зображення | 24169/621 |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Ширина, см | 100 |
- Ціна: 1 340 ₴










