
Килимова доріжка на силіконовій основі протиковзка Plato Soft 6031 Grey 1.00 м сірий
540 ₴/пог.м
- Готово до відправки
- Код: 00-00018033
Універсальна доріжка з низьким ворсом на силіконовій основі виготовляється турецьким виробником із застосуванням обробки країв оверлоком.
Доріжка з коротким ворсом стане чудовим вибором для спальні, вітальні, дитячої кімнати, кухні, балконів, коридорів, ванних та інших кімнат вашого будинку, чи квартири. Доріжка на силіконовій основі радує лаконічним зовнішнім виглядом та відмінними експлуатаційними якостями: легко чистяться, не ковзає на слизьких поверхнях, має підвищений термін експлуатації.
Силіконова основа доріжки рівномірно покриває всю основу даного покриття, має високі протиковзкі властивості.
Кожен килимок (відріз доріжки) проходить перевірку на дефекти в момент його виготовлення, а також перед самою відправкою клієнту.
Поліпропіленові нитки виробу забезпечують його міцність, стійкість до стирання, вицвітання. Саме тому таку доріжку можна сміливо застелити у всіх кімнатах ваших квартир, заміських будинків, дачах і готелях.
Дизайн виробу порадує лаконічністю, чудово впишеться у сучасні приміщення різних стилів. А універсальність покриття на силіконовій основі допоможе ідеально розмістити його у вашому будинку.
Термін виготовлення килима з даної доріжки з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Колір товару на фото може трохи відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен; силіконова основа.
Переваги:
- Добре тримається на слизькій поверхні;
- Чудово зберігає форму, не зминається;
- Дуже легко чиститься;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, тому перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 40°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати;
- Не сушити в сушильній машині.
Універсальна доріжка допоможе Вам:
- Освіжити кімнату;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Створити затишок у будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plato |
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Основа килима | Поліпропілен, Гума |
| Ширина килима | 100 см |
| Товщина килима | 6 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зображення | 6031 Grey |
| Колекція | Soft |
| Розміри | 1 м |
| Основний колір | Сірий |
| Форма | Прямокутне |
| Основа | інша, гума |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Щільність | 900 гр/м2 |
| Тип найменування | килимова доріжка на силіконовій основі протиковзка |
| Ширина, см | 100 |
- Ціна: 540 ₴/пог.м










