
Килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі Dakaria Vectra Run 902 1.20x1.00 м сірий
740 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024977
Брудозахисний резиновий килим Vectra Run виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін використання та збереження його зовнішнього вигляду. Такий килим ідеально підходить для використання на вулиці перед вхідними дверима, в тамбурі, коридорі, балконах, терасах, на сходах ганку, а також у вестибюлях магазинів, готелів, ресторанів, спортзалах та школах. Даний матеріал створює дуже ефективний захист від проникнення вуличного бруду, піску та снігу в приміщення. Крім цього покриття не дозволить послизнутися на вологій поверхні.
Якісний резиновий килим виготовлений зі зносостійкого ковроліну, який має прогумовану основу і жорсткий ворс. Основа даного брудозахисного килимка максимально прогумована й вкрита щільним ворсом, який надійно впаяний в гумову основу. Даний килим має високі протиковзкі властивості, утримує проникнення вологи, тому відмінно послужить захистом для підлоги від мокрого і брудного взуття. Прогумований килимок призначений для приміщень з високою інтенсивністю руху.
Завдяки затриманню вологи та бруду при вході гумовий килим запобігає поширенню забруднень усередині приміщення - такий килимок дуже довговічний і простий у догляді. Достатньо звичайного чищення, або підмітання, щоб універсальний килимок зберігав чистоту та свої якості протягом усього експлуатаційного періоду. Основа зберігає свої протиковзкі властивості ввесь період експлуатації. Виріб не утворює заломи та не згортається, має гарне зчеплення з поверхнею, не ковзає і має універсальне застосування.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Переваги:
- Стійкий до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасний брудозахисний килим допоможе Вам:
- Зберегти чистоту приміщення;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 2.1 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 100 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вулиці, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 7 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Вага в пакованні, кг | 3.1 |
| Тип найменування | килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Глибина в пакованні (см) | 125 |
| Довжина, см | 100 |
| Колекція | Vectra Run |
| Матеріал | Поліпропілен, Гума |
| Основа | гума |
| Основний колір | Сірий |
| Щільність | 1600 гр/м2 |
| Розміри | 1.2 х 1 м |
| Зображення | 902 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Ширина, см | 120 |
| Основні | |
| Форма | прямокутна |
- Ціна: 740 ₴










