
Килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі Dakaria Vectra Run 902 0.80x1.60 м сірий
790 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024917
Брудозахисний резиновий килим Vectra Run виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін використання та збереження його зовнішнього вигляду. Такий килим ідеально підходить для використання на вулиці перед вхідними дверима, в тамбурі, коридорі, балконах, терасах, на сходах ганку, а також у вестибюлях магазинів, готелів, ресторанів, спортзалах та школах. Даний матеріал створює дуже ефективний захист від проникнення вуличного бруду, піску та снігу в приміщення. Крім цього покриття не дозволить послизнутися на вологій поверхні.
Якісний резиновий килим виготовлений зі зносостійкого ковроліну, який має прогумовану основу і жорсткий ворс. Основа даного брудозахисного килимка максимально прогумована й вкрита щільним ворсом, який надійно впаяний в гумову основу. Даний килим має високі протиковзкі властивості, утримує проникнення вологи, тому відмінно послужить захистом для підлоги від мокрого і брудного взуття. Прогумований килимок призначений для приміщень з високою інтенсивністю руху.
Завдяки затриманню вологи та бруду при вході гумовий килим запобігає поширенню забруднень усередині приміщення - такий килимок дуже довговічний і простий у догляді. Достатньо звичайного чищення, або підмітання, щоб універсальний килимок зберігав чистоту та свої якості протягом усього експлуатаційного періоду. Основа зберігає свої протиковзкі властивості ввесь період експлуатації. Виріб не утворює заломи та не згортається, має гарне зчеплення з поверхнею, не ковзає і має універсальне застосування.
* Термін виготовлення килима потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Малюнок килима може відрізнятися від того, що на фото залежно від розміру та місця відрізу.
* Колір товару на фото може відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
* Килим виготовляється під ваше замовлення з килимової доріжки, тому не підлягає обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ №172.
Переваги:
- Стійкий до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасний брудозахисний килим допоможе Вам:
- Зберегти чистоту приміщення;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAKARIA |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вулиці, Для коридору, Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 160 см |
| Ширина килима | 80 см |
| Товщина килима | 7 мм |
| Вага килима | 2.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Форма | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зображення | 902 |
| Колекція | Vectra Run |
| Розміри | 0.8 х 1.6 м |
| Основний колір | Сірий |
| Глибина в пакованні (см) | 85 |
| Вага в пакованні, кг | 3.2 |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Основа | гума |
| Висота ворсу, см | 0.5 |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Щільність | 1600 гр/м2 |
| Матеріал | Поліпропілен, Гума |
| Тип найменування | килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі |
| Довжина, см | 160 |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: 790 ₴










