
Килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі Dakaria Vebe Sheffield Run 70 1.00x2.30 м сірий
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 00-00017052
Брудозахисний резиновий килим Dakaria Sheffield RUN ідеально підходить для використання на вулиці перед вхідними дверима, в тамбурі, коридорі, балконах, терасах, на сходах ганку, а також у вестибюлях магазинів, готелів, ресторанів, спортзалах та школах. Дуже ефективний захист від проникнення вуличного бруду, піску та снігу в приміщення. Крім цього покриття не дозволить послизнутися на вологій поверхні.
Якісний резиновий килим виготовлений зі зносостійкого ковроліну, який має прогумовану основу і жорсткий ворс. Основа даного брудозахисного килимка максимально прогумована й вкрита щільним ворсом, який надійно впаяний в гумову основу. Даний килим має високі протиковзкі властивості, утримує проникнення вологи, тому відмінно послужить захистом для підлоги від мокрого і брудного взуття. Прогумований килимок призначений для приміщень з високою інтенсивністю руху.
Завдяки затриманню вологи та бруду при вході гумовий килим запобігає поширенню забруднень усередині приміщення - такий килимок дуже довговічний і простий у догляді. Достатньо звичайного чищення, або підмітання, щоб універсальний килимок зберігав чистоту та свої якості протягом усього експлуатаційного періоду. Основа зберігає свої протиковзкі властивості ввесь період експлуатації.
Виріб не утворює заломи та не згортається, має гарне зчеплення з поверхнею, не ковзає і має універсальне застосування.
Термін виготовлення відрізу потрібного розміру з моменту погодження замовлення 1-2 дні.
* Колір товару на фото може трохи відрізнятися від реального, залежно від налаштувань вашого монітора.
Переваги:
- Стійкий до зносу;
- Чудово зберігає форму;
- Дуже легко миється;
- Не вицвітає на сонці;
- Антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні);
- Доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- Після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, перед використанням рекомендується пропилососити;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- Не відбілювати.
Сучасний брудозахисний килим допоможе Вам:
- Зберегти чистоту приміщення;
- Підкреслити ремонт;
- Доповнити інтер'єр;
- Підняти настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vebe |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для коридору, Для вулиці |
| Основа килима | Гума |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 7 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип найменування | килим брудозахисний з ворсом на гумовій основі |
| Висота ворсу, см | 0.4 |
| Довжина, см | 230 |
| Колекція | Sheffield Run |
| Матеріал | поліпропілен, гума |
| Основа | гума |
| Основний колір | Сірий |
| Щільність | 560 гр/м2 |
| Розміри | 1 х 2.3 м |
| Зображення | 70 |
| Форма | прямокутна |
| Ширина, см | 100 |
- Ціна: 1 580 ₴










